محل تبلیغات شما

خیلی خیلی خیلی به خودم گفتم بگو بعد نگو.آخرش مسیج دادم 

اونی که زود می رنجه زود میره و زود بر می گرده ، اونی که دیر می رنجه دیر میره ولی بر نمی گرده.

و.نوشتم هیچ جواب نداد ، در اتاق و بازکرد و اومد پیشم.

گفت به این راحتی نمیشه ، این طور نیست اصلا ، زندگی که شروع شد باید تا آخرش رفت.

گفتم نه . قرار نیست پیر بشم و به گذشته م نگاه کنم و افسوس بخورم.

گفت همیشه خودخواهی و این خودخواهی تو.

تا امروز این قدر فکر جدایی نبودم ، حتی لحظه ای به بچه ها فکر نکردم.

گفتم تمام مدت سکوت کردم و سکوت و سکوت ولی دیگه نمیخوام سکوت کنم نه می خوام ادامه بدم. گفت تو همین دو سه روزه یادت افتاد گفتم یکماه دارم فکر می کنم .

گفت خوب بودی، گفتم بله تو روت لبخند می زدم پشت می کردی اخم می کردم.

گفتم من و تو با هم خوش بخت نیستیم، نباید ادامه بدیم، من نمی خوام ادامه بدم.دوست ندارم ادامه بدم.

گفت فکر می کنی من از همه چی تو راضی هستم.گفتم نیستی خودم هم می دونم و چه ومی داره که ما باید همدیگه رو تحمل کنیم ،این زندگی رو تحمل کنیم.

گفتم من به مامانم گفتم ، گفتم که ما مشکل داریم. 

گفتم تو هم با خیال راحت برو پیش خانواده من و بگو

گفت اینو درست گفت کاملا.گفت تو وبلاگ داری می ری می نویسی تخلیه میشی دوستهای وبلاگیت هستن که من اصلا نمی دونم ارتباطت باهاشون در چه حد ولی کلا  از اول اساس و بر اعتماد گذاشتم ولی من کسی نیست باهاش حرف بزنم و این طور خودم و تخلیه می کنم .گفتم با توهین به من خودت و تخلیه می کنی؟؟

میگی من بشینم یه گوشه هر دفعه یه لگد بزنی و بری و منم بگو خوشم اومد دوباره .من نمی خوام ، اصلا نمی خوام باهات زندگی کنم .

نه نمیشه اصلا این طور نیست ، وقتی بهت می گم به پختگی ازدواج نرسیدی یعنی همین.باید موند و تحمل کرد.

گفتم به پدر مادر خودت نگاه کن چندبار مادرت خواسته جدا بشه.الان کنار هم .ولی من این طور نیستم من نمی تونم بپذیرم که پیر بشم ، زمان بگذره و برگردم به عقب و بگم اشتباه کردی و باید مسیر دیگه ای می رفتی.

گفتم پدرم مرد احتیاج شدید داشتم بغلم کنی ، فقط یک آغوش ،فقط می خواستم یه مرد بغلم کنهساکت شد گفت یاد نگرفتم.گفتم دوباره سالگرد شد و دوست داشتم بغلم کنی تو بغلت محکم نگه داری و و و

نمی دونم باید چه کار کنم ، این اولین بار که به اینجا کشیده شده و این قدر هم طول کشیده. 

الان با تصور جدایی خوش حالم هر چند شاید اشتباه باشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها